قرص تبدیل کننده مرد به زن!

قرص تبدیل کننده مرد به زن!

مدل لباس , اخبار , قرص تبدیل کننده مرد به زن!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

ghrs قرص تبدیل کننده مرد به زن!

مردی که از قرص‌هایی برای رفع تاسی سرش استفاده می‌کرد ادعا کرد که آن قرص‌ها او را تبدیل به زن کرده است! ویلیام مک کی بعد از خوردن آن قرص‌ها با وجود اینکه در رشد مجدد موهایش شکست خورد ولی ادعا کرد آن قرص‌ها باعث تغییر شکل اندامش شده است.برای دیدن تصاویر و توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید……..

یک ماه بعد از اینکه او تغییر را در خود احساس کرد ،به گزارش بکسیها لباس پوشیدنش را تغییر داد و تحت نام ماندی،لباس‌های زنانه به تن کرد.

ghrs2 قرص تبدیل کننده مرد به زن!

او گفت تا پیش از خوردن آن قرص‌ها به نام پرپسیا ، هیچ تمایل مخفی برای تغییر دادن لباس‌های خود نداشته است.این آقا ادعا می‌کند که با خوردن یک بار در روز به مدت نه ماه به طور چشمگیری تعادل هورمونی بدن او تغییر کرده تا حدی که اکنون تصور می‌کند به طور کامل تغییر جنسیت داده است.او همچنین اضافه کرد تاسی سر او ارثی است و او امیدوار است این قرص بتواند موهای او را برگرداند.البته بعد از یک ماه رشد موهایش بسیار اندک بوده ولی تأثیرات زنانگی بسیار آشکار شده بود.لازم به ذکر است این آقا ۳۸ ساله بوده و یک پسر ۵ ساله دارد.

onlinerel قرص تبدیل کننده مرد به زن! facebook قرص تبدیل کننده مرد به زن! pin it button قرص تبدیل کننده مرد به زن! twitter قرص تبدیل کننده مرد به زن! myspace قرص تبدیل کننده مرد به زن! friendfeed قرص تبدیل کننده مرد به زن! technorati قرص تبدیل کننده مرد به زن! delicious قرص تبدیل کننده مرد به زن! digg قرص تبدیل کننده مرد به زن! google قرص تبدیل کننده مرد به زن! stumbleupon قرص تبدیل کننده مرد به زن! elipets قرص تبدیل کننده مرد به زن!


 • نوشته: امین
 • تاریخ: ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
 • ۲ نظر

 • ۲ نظر

  1. admin گفته است :
   مهر ۲۱م, ۱۳۹۱

   دوست من ممنون که لینک ارسال کردین
   از دیشب که لینکتون تایید شد تا الان فقط ۱۱ بازدید کننده از سایت شما به باکس مراجعه کردن در صورتی که لینک شما بیش از ۲۰۰۰ کلیک خورده
   به این دلیله که باکس رو جایه خوبی نذاشتید باکس ما از همه باکس هایی که گذاشتین بازدیدای بیشتری به کاربراش ارسال میکنه
   لطفا باکس ما رو تا میتونید بالا ببرید
   با تشکر

  2. اسماوشیما گفته است :
   آذر ۱۳م, ۱۳۹۱

   واقعا متاسفم برای اونایی که از نعمت های خداوند عزوجل ناشکری میکنن واقعا خجالت اوره……………………………….

  ارسال نظر


  5 × = ده

   
  
  ?